Poznaj
nasz
zespół

Jesteśmy firmą deweloperską działającą od 2006 roku w Pruszczu Gdańskim. Specjalizujemy się głównie w budownictwie mieszkaniowym, jedno- i wielorodzinnym oraz komercyjnym. Stawiamy na wysoką jakość wykonania oraz przemyślaną funkcjonalność, co uznajemy za klucz do sukcesu w branży budowlanej. Jednocześnie staramy się być elastyczni, co z kolei buduje naszą silną pozycję w sprzedaży obiektów mieszkalnych oraz usługowych.

Nasze inwestycje znajdują się zawsze w najlepszych lokalizacjach, z rozbudowaną infrastrukturą i dobrą komunikacją.
Żadnych kompromisów! Każda nasza inwestycja powstaje przy współpracy z najlepszymi fachowcami.
Siłą naszego zespołu jest wieloletnie doświadczenie i to, że z każdą kolejną inwestycją uczymy się i rozwijamy.

Jesteśmy silnie związani z Pruszczem Gdańskim, co buduje naszą przewagę jako firmy doskonale obeznanej z lokalnym rynkiem mieszkaniowym. Znamy jego mocne i słabe strony. Wiemy, gdzie mieszka się spokojnie i bezpiecznie, które miejsca mają najlepszą infrastrukturę, a które zapewniają dobrą komunikację z centrum czy Obwodnicą Trójmiejską. Dotychczas oddane przez nas do użytkowania budynki mieszkalne szybko znalazły uznanie wśród rodzin szukających swojego domu, jak i wśród firm poszukujących miejsca na lokal usługowy.

 

Siłą naszego zespołu jest doświadczona i wykwalifikowana kadra inżynierska, projektanci wnętrz, doradcy kredytowi i pracownicy fizyczni. Wszyscy odpowiedzialnie i terminowo podchodzimy do swojej pracy z prostej przyczyny – jest ona naszą pasją. Lubimy to, co robimy i cieszymy się z każdego sukcesu w swoim niewielkim, ale niezwykle zgranym zespole, który jest gwarantem indywidualnego podejścia do każdego naszego Klienta.


Staramy się spełniać marzenia, a to zobowiązuje!

Strona korzysta z plików cookies.

Korzystając z niej akceptujesz politykę prywatności.

Tylko teraz

Specjalna oferta

Przygotowaliśmy kilkanaście mieszkań w wyjątkowych cenach. Poznaj naszą bogatą ofertę mieszkań!